İstanbul Bahçelievler

projemiz ev sahiplerini bekliyor.

21.01.2018

İstanbul Bahçelievler

projemiz ev sahiplerini bekliyor.

Çakmak İnşaat A.Ş. olarak İstanbul ve İzmir'de inşaat projelerimize devam ederken, İstanbul Bahçelievler semtindeki konut projemiz ev sahiplerini bekliyor. 

Çakmak İnşaat A.Ş. her işinde olduğu gibi Bahçelievler'deki konut projemizde de merkezi konum, ulaşım kolaylığı, kaliteli işçilik, güvenlik, akıllı ev sistemi, elektrikli panjur, otopark gibi günümüz teknolojisi ve konforunu ön planda tutmaktadır. 

Projemizde toplamda 8 adet 2+1 ve 3+1 daire ile 2 adet net 255 metrekare dubleks daire yer almaktadır. Her daireye ait otopark alanı, full ankastre mutfak (Çimstone tezgah), 4 adet banyo, 2 adet mutfak, seyir terası, otomatik panjur sistemi, akıllı ev sistemi, konutlar arası ve güvenlik ile konuşma imkanı, ısı yalıtımı ile donatılmış ateş tuğla cephe, su deposu arıtma tesisi ve hidrofor, engellilere uygun bina girişleri ve ulaşım imkanları, yüksek güvenlikli çelik kapı, mutfak ve oturma odasında klima alt yapısı, ses önleyici sıhhi tesisat, üst kalite standartlarında vitrifiye ve bataryalar ile yine kaliteli modern yaşamı ailelerimize sunuyoruz.

Proje hakkında veya diğer projelerimiz ile ilgili detaylı bilgi için; info@cakmakinsaat.org adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.